Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siedem pań nagrodzonych w konkursie „Kobieta z charakterem”

Fot. D. Grzymska

Poznaliśmy kolejnych siedem wyjątkowych kobiet. W Olsztynie odbyła się 15. już gala konkursu „Kobieta z charakterem”.

Organizatorka imprezy Irena Petryna, prezes Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Forum Kobiet przyznała, że w tym roku było bardzo dużo zgłoszeń i kapituła miała duży problem, by wyróżnić tylko siedem pań.

Laureatką konkursu w kategorii „administracja” została Beata Deka, dyrektor przychodni specjalistycznej w Olsztynie, która powiedziała, że wyróżnienie otrzymała, jej zdaniem, za dążenie do celu i dobrą organizację.

Głównym celem konkursu jest promowanie kobiet aktywnych w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego, które potrafią godzić pracę i karierę zawodową z życiem rodzinnym. Zdaniem marszałka województwa Marcina Kuchcińskiego, to osoby godne naśladowania.

W tym roku było wyjątkowo wiele zgłoszeń. Między innymi ogólnopolska Fundacja dla dzieci „Kółko Graniaste” nominowała Andżelikę Stawisińską, dyrektor Pałacu Młodzieży w Olsztynie w kategorii kultura, sport, turystyka, która z tym podmiotem współpracuje już od 10 lat.

Tegorocznymi „Kobietami z charakterem” zostały także: Karolina Ferenstein-Kraśko, Ewa Ostrowska, Małgorzata Stompór, Alicja Kucharzewska-Samko i Dorota Limontas. Ponadto wyróżniono Beatę Jakubiak i Małgorzatę Kozioł.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: D. Grzymska
Redakcja: K. Ośko

Więcej w gala, kobieta z charakterem
Mistrzostwa, tytuły, sukcesy. Za nami bardzo udany rok motorsportu

To był bardzo dobry sezon - takie słowa można było najczęściej usłyszeć podczas gali motosportu w Olsztynie. Zawodnicy i miłośnicy rajdów spotkali się by podsumować mijający...

Zamknij
RadioOlsztynTV