Siatkarscy juniorzy wracają na tarczy z MP
W Dębicy zakończył się finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów, w którym ósme miejsce zajął AZS UWM Olsztyn.
Akademicy przegrali w grupie z: AZS 2020 Częstochowa 1:3, Jastrzębskim Węglem 2:3 i Skrą Bełchatów 1:3 , a w meczu o 7. miejsce ulegli AKS V LO Rzeszów 1:3.
Trener Maciej Dobrowolski zdaje sobie sprawę, że zespół faworytem nie był, ale czuje pewien niedosyt.
Tytuł zdobył Trefl Gdańsk.
Autor: M.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski






















![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



