Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sezon przygotowawczy zaczęły… na kajakach

Fot. Facebook Kram Startu Elbląg

Elbląskie szczypiornistki rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu.

Zawodniczki Kram Start Elbląg trenują nie tylko w hali ale również w plenerze m.in. na polu golfowym czy na wodzie. Piłkarki ręczne „na rozgrzewkę” miały trening kajakowy. Najcięższe zajęcia jeszcze przed nimi. Na tym etapie przygotowań sztab szkoleniowy chce wprowadzać jak najwięcej różnych form treningu. Andrzej Niewrzawa, trener Startu podkreśla, że jego podopieczne muszą dobrze przepracować okres przygotowawczy… ale nie samą piłką ręczną człowiek żyje stąd te urozmaicenia:

00:00 / 00:00

Na pierwszych zajęciach zabrakło nowej zawodniczki Aleksandry Stokłosy, która dostała tydzień wolnego po juniorskich mistrzostwach Europy. Start na razie trenuje na obiektach w Elblągu, 23 lipca wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie w Cetniewie. Podczas przygotowań do nowego sezonu weźmie udział w trzech turniejach, które odbędą się w Gdańsku, Elblągu oraz w Kościerzynie. Ekipa Andrzeja Niewrzawy ponownie będzie reprezentować kraj w europejskich pucharach. Rozgrywki ligowe KRAM Start zainauguruje na początku września meczem u siebie z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

 

(mstan/kos)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, Start Elbląg, trening, przygotowania, sezon przygotowawczy
Daniel Żółtak przechodzi do Mebli Wójcik Elbląg

Obrotowy przenosi się na Żuławy z Warmii Traveland Olsztyn. Daniel Żółtak to były reprezentant Polski. Jest wychowankiem olsztyńskiego klubu. Po kilkuletniej przerwie wrócił do stolicy Warmii i...

Zamknij
RadioOlsztynTV