Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Seria porażek, a teraz… walkower. Problemy Warmii Olsztyn w forBET IV lidze

Fot. KKS Warmia Olsztyn

Kłopotów beniaminka piłkarskiej forBET IV ligi – Warmii Olsztyn, ciąg dalszy. Olsztyński zespół początkowo miał w ogóle nie przystąpić do rozgrywek, a gdy już przystąpił… pojawiały się kolejne problemy organizacyjne.

W najbliższej kolejce forBET IV ligi Warmia odda mecz z Mrągowią Mrągowo walkowerem.

Kłopoty Warmii zaczęły się wraz z jej awansem do IV ligi. Stadion przy al. Sybiraków nie spełniał bowiem wymogów, a do tego regularnie odwiedzają go dziki, które z pasją ryją w tamtejszej murawie.

Piłkarze również gryzą trawę, jednak albo na wyjazdach, albo gościnnie na stadionie przy al. Piłsudskiego. Tym razem nie było to jednak możliwe, a działacze zastanawiali się, czy nie rozegrać meczu z Mrągowią właśnie w Mrągowie.

Ostatecznie, na profilu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej pojawiła się informacja, że Warmia oddała ten mecz walkowerem, co stawia Warmiaków w jeszcze trudniejszej sytuacji w tabeli, bo po ostatnich porażkach wylądowali prawie na jej dnie. Co dalej z beniaminkiem IV ligi? Tego dowiemy się w najbliższych dniach.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Dziki, stadion, forBET IV Liga
forBET IV liga. Wysoka porażka Polonii Lidzbark Warmiński z GKS-em Wikielec

W sobotę rozegrano większość spotkań ósmej kolejki forBET IV ligi. Polonia Lidzbark Warmiński przegrała na wyjeździe z GKS-em Wikielec 0:4. - Gospodarze nie są na samej...

Zamknij
RadioOlsztynTV