Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Schroniska w czasie pandemii

Beza i Ptyś z azylu „Cztery łapy” w Szczytnie

W czasie ostatniej audycji „Cztery łapy” postanowiliśmy dowiedzieć się, co słychać w schroniskach dla bezdomnych zwierząt w regionie.

W tym celu połączyliśmy się telefonicznie z Elżbietą Dąbrowską ze Schroniska w Pudwągach pod Kętrzynem, z Sylwią Warczak-Gołaś ze Schroniska „Cztery łapy” w Szczytnie oraz z Barbarą Zarudzką ze Schroniska „Psi Raj” w Pasłęku. Zapraszamy do wysłuchania programu i wsparcia tych miejsc:

Posłuchaj audycji Cztery łapy

00:00 / 00:00

Adopcje:

Staruszka Beza i Ptyś po śmierci właściciela żyły przez 7 lat w samotności. W roku 2013 na zawsze odszedł ich opiekun, który bardzo je kochał i dbał o zwierzęta. W jednej chwili zostały same i tak bardzo samotne. Jedyną pomocą było regularne karmienie staruszków na opustoszałej posesji.
Ptyś ma około 18 lat, ma problemy z poruszaniem się, jest głuchy i ledwo widzący. Beza ma około 15 lat i nie odstępuje swojego towarzysza na krok. Oboje nie potrafią bez siebie żyć. Są starszymi i schorowanymi psami. Pomóżmy znaleźć im wspólny dom!

Numer telefonu do azylu „Cztery łapy” w Szczytnie: 607 563 012.

Beza i Ptyś z azylu „Cztery łapy” w Szczytnie

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, schronisko
Weterynarz w czasie pandemii

W ostatniej audycji "Cztery łapy" postanowiliśmy przybliżyć warunki pracy weterynarza w czasie pandemii koronawirusa. Jak wyglądają wizyty w gabinecie? Z czym trzeba się liczyć odwiedzając przychodnię,...

Zamknij
RadioOlsztynTV