DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Sąsiad w pierwszoligowej tabeli za silny dla olsztynian

Przegraną 0:1 zakończył się wyjazdowy mecz piłkarzy Stomilu z Resovią Rzeszów. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Bartosz Jaroch – w 86. minucie.

Bramce Resovii zagroził w 36. minucie Wojciech Łuczak, ale trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. Po przerwie oba zespoły wypracowały kolejne groźne sytuacje – m.in. w 64. minucie Wojciech Łuczak trafił wprost w bramkarza.

Oto skład ⚪🔵 na mecz z Resovią ⚽
______
⚪🔵 #RESSTO | 25. kolejka Fortuna 1 Liga | 📆 17.04.2021 r. | 🕚 15:00 | eFortuna.pl ➡ https://tiny.pl/7l9v6

Opublikowany przez Stomil OlsztynSobota, 17 kwietnia 2021

W 25. minucie żółtą kartką został ukarany pomocnik biało-niebieskich – Sam van Huffel, a w 87. – Damian Byrtek.

Przegrana Stomilu  nie zmienia układu tabeli. Olsztynianie zajmują 14. miejsce.

Autor/redakcja: K. Piasecka