Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rusza #akcjaWielkanoc. Do wygrania pół tysiąca wielkanocnych wypieków

Elbląg, Prostki, Działdowo, a może Różnowo? W środę staruje #akcjaWielkanoc. Być może właśnie do Twojej miejscowości przyjedziemy autem wypełnionym pysznymi wielkanocnymi babkami.

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Znajdź konkursowy post na naszym profilu facebookowym i zaproś nas do swojej miejscowości. Na Twoje zaproszenie w komentarzu, koniecznie z podaniem nazwy miejscowości, czekamy do 8 kwietnia do godziny 12.

Gdzie i kiedy będziemy?

To zależy tylko od Was i Waszej kreatywności! Spośród wszystkich nadesłanych zaproszeń wybierzemy bowiem 4 najciekawsze. To właśnie do miejscowości, z których pochodzić będą autorzy zaproszeń, przyjedziemy z pysznymi wielkanocnymi babkami.

Słuchajcie nas i zaglądajcie na stronę internetową oraz profil na Facebooku, tam w piątek 8 kwietnia po godzinie 13 zdradzimy, w których miejscowościach będziemy z prezentami od radiowego zajączka.

Gdzie dokładnie? Na rynku, w lesie, a może w parku?

To wie tylko nasz radiowy, wielkanocny zajączek, który ukrył świąteczne babki. Zdjęcia i mapki z ich lokalizacją opublikuje na naszym facebookowym profilu i stronie internetowej.

Weź udział w #akcjaWielkanoc. Może to właśnie u Ciebie pojawimy się ze świątecznymi pysznościami 🙂

M. Świniarski i I. Malewska

Autor: I. Szpakowska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, konkurs, Wielkanoc, video, wideo
Co zamiast „szubienic”? „Czas tego pomnika się skończył”

"Czas szubienic się skończył" - pod takim hasłem politycy PiS, ich sympatycy i organizacje prawicowe inicjują dyskusję na temat tego, co powinno powstać przy alei Piłsudskiego...

Zamknij
RadioOlsztynTV