Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rugbyści pokażą dzieciom, jak bezpiecznie spędzić wakacje

Rugby na plaży jest bardzo widowiskowe. Fot. M. Świniarski

Rugbyści z Olsztyna przygotowali nie lada gratkę dla dzieci i ich rodziców. Plażowy piknik „Dzień Ojca, Bezpieczne Wakacje i Sport”, to propozycja warta uwagi na ostatnią niedzielę przed wakacjami.

Zawodnicy i działacze Rugby Team Olsztyn pokażą najmłodszym, jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji. Początek festynu w CRS Ukiel Olsztyn jutro (niedziela) o 11:00. Pół godziny wcześniej zawodnicy zbiorą zapisy na rodzinną wycieczkę rowerową.

Przez sześć godzin będzie można obejrzeć pokazy służb mundurowych i ratowniczych, skorzystać z pomocy mobilnej stacji kontroli pojazdów czy serwisu rowerowego. Będzie też pokaz plażowej odmiany rugby i zabawy z rodzicami. – To ważne, bo takie więzi trzeba pielęgnować – mówi Przemysław Andrzejewski z Rugby Team Olsztyn i dodaje, że będą chcieli pokazać, jak ważna jest rola taty – Tata zawsze powinien pokazywać, jak można współdziałać i zrobić z niczego coś wielkiego – uważa organizator imprezy.

Posłuchaj całej rozmowy z Przemysławem Andrzejewskim:

00:00 / 00:00

 

K.Piasecka / M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rugby, festyn, Dzień Ojca na sportowo, Przemysław Andrzejewski, CRS Ukiel
Męski sport? Nic z tych rzeczy! Rugbystki z Gietrzwałdu powalczą o Puchar Polski

Choć rugby, to - w teorii - męski sport, z powodzeniem odnajdują się w nim również panie. Niewiele osób wie, że w niewielkim Gietrzwałdzie mamy solidną...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV