Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Roztrzaskane TIR-y na S7 między Olsztynkiem a Ostródą

Fot. KPP Ostróda

Na trasie szybkiego ruchu S7 Warszawa-Gdańsk, na wysokości Szyldaka między Olsztynkiem a Ostródą, zderzyły się dwa TIRy.

Do zdarzenia doszło na trasie S7 w kierunku Gdańska, pomiędzy Rychnowem a tzw. Miejscem Obsługi Podróżnych, czyli parkingiem w Grabinie. Jak podała policja, nikt nie został ranny, ale uszkodzone pojazdy blokowały jezdnię w kierunku Gdańska.

Kierujący samochodem ciężarowym z nieznanych przyczyn uderzył w tył naczepy innej ciężarówki, która stanęła na poboczu z powodu pęknięcia opony

– poinformował st. asp. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji.

Kierowcy musieli korzystać z objazdu drogą serwisową – zjazd z S7 na węźle Rychnowo i powrót na trasę S7 na węźle Ostróda Południe. Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych.

Wypadki Olsztyn

To nie był jedyny wypadek w ciągu dnia. Na ulicy Jagiellońskiej w Olsztynie 34-letni kierowca osobowego mitsubishi stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Jak przekazał sierżant sztabowy Andrzej Jurkun z biura prasowego olsztyńskiej policji, jedna osoba trafiła do szpitala.

00:00 / 00:00

Natomiast na przejściu dla pieszych na Alei Schumana w Olsztynie samochód potrącił rowerzystkę, która trafiła do szpitala.

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za P. Karpiszen/Policja

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, TIR, S7
Tragiczny wypadek na Mazurach. Nie żyje motocyklista

Motocyklista zmarł w wyniku wypadku, do jakiego doszło wieczorem na obwodnicy Mrągowa, która jest częścią trasy krajowej numer 59. Motocyklista uderzył w latarnię. Ciężko ranny mężczyzna...

Zamknij
RadioOlsztynTV