Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozpoczyna się remont ulicy Leonharda w Olsztynie. Zobacz zmiany w organizacji ruchu

Fot. A. Piedziewicz

W weekend zaczyna się remont odcinka ul. Leonharda w Olsztynie. Przebudowane zostanie około trzystu metrów drogi od wjazdu do garaży (na wysokości stacji paliw) do skrzyżowania z ul. Kołobrzeską.

Z soboty na niedzielę zamknięta dla kierowców zostanie wschodnia jezdnia, położona po stronie fabryki Michelin. Ruch będzie odbywał się drugą jezdnią po jednym pasie w każdym kierunku. Prace na tej części ul. Leonharda potrwają około dwóch miesięcy. Całe zadanie powinno być wykonane do końca października.

Do końca weekendu trwają również naprawy gwarancyjne na drodze rowerowej, na odcinku remontowanym w 2017 roku. Firma Skanska wymienia nawierzchnię ciągu rowerowego. Wiąże się to z koniecznością zawężania jezdni do jednego pasa ruchu po stronie prowadzonych robót (prace są wykonywane zarówno po stronie stadionu, jak i po stronie Michelin).

Fot. ZDZiT Olsztyn

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w droga, ruch, przebudowa, modernizacja, zmiana, ul. Leonharda
Śmiertelny wypadek pod Gietrzwałdem

Na drodze wojewódzkiej 531 w Łęgutach pod Gietrzwałdem kierujący autem osobowym 21-letni kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Droga była całkowicie...

Zamknij
RadioOlsztynTV