Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rosjanin Alexey Lukyanuk wygrał 77. Rajd Polski!

Rajd Polski, który w tym roku obchodzi swoją setną rocznicę, niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród rajdowych załóg i zespołów. Podobnie jak Radio Rajdowe, które od lat towarzyszy kibicom przyjeżdżającym na Warmię i Mazury.

——————————————–

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Rajd Polski Fot. Agencja RedPixel

Niedziela – 20 czerwca 2021 r.

godz. 20.20 

Posłuchaj wywiadów Maćka Świniarskiego z bohaterami 77. Rajdu Polski

Alexey Lukyanuk. Fot. Przemek Getka

Alexey Lukyanuk na mecie był bardzo zadowolony z trudnego weekendu.

Tłumaczenie: To była niesamowita, ekstremalna przygoda. Jeśli widzieliście onboardy, to wiecie o czym mówię, jeśli nie – to koniecznie zajrzyjcie do Internetu. Bardzo się cieszę, bo rywalizowaliśmy z bardzo szybkimi kierowcami. Mierzyliśmy się z bardzo trudnymi odcinkami specjalnymi, dlatego to zwycięstwo smakuje podwójnie

00:00 / 00:00

……………………..

Mikołaj „Miko” Marczyk. Fot. Przemysław Getka

Znakomite – trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął polski kierowca – Mikołaj Marczyk.

Jestem bardzo szczęśliwy. Zajmujemy trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. To dla nas naprawdę niesamowita chwila. Długo czekałem na to, żeby znowu rozwinąć się jako kierowca. Po raz kolejny jesteśmy szybsi, lepsi. Zaczynamy stanowić mocną siłę w mistrzostwach Europy. To dopiero początek. trzymajcie za nas kciuki, bo mamy zamiar w kolejnych rajdach w mistrzostwach Europy pokazać klasę! 

00:00 / 00:00

……………………..

Adrian Chwietczuk. Fot. Przemek Getka

Dobre, czwarte miejsce w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zajął natomiast kierowca z Olsztyna – Adrian Chwietczuk.

Auto zaczęło mi przerywać i nie miało mocy odjechania. Nie wiem z czego to wynika. Czwarte miejsce w debiucie w mistrzostwach Polski to chyba nie jest zły wynik. Rajd Polski jest bardzo mocno techniczny. Cieszę się, że jestem na mecie. Do zobaczenia za rok. Poprawie się!

00:00 / 00:00

——————————————–

godz. 19.40

Rosyjska załoga Alexey Lukyanuk / Alexey Arnautov (Citroën C3 Rally2) wygrała 77. Rajd Polski

Obrońca tytułu wywalczonego w sezonie 2020 Rosjanin Alexey Lukyanuk (Citroen C3 Rally2) wygrał Rajd Polski, pierwszą rundę mistrzostw Europy. Trzeci w klasyfikacji Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia Rally2 Evo) okazał się najlepszy w drugiej rundzie mistrzostw kraju.

Drugie miejsce ze stratą 18,4 s wywalczył doświadczony Norweg Andreas Mikkelsen (Skoda Fabia Rally2 Evo), a najlepszy z Polaków Marczyk stracił 1.54,7.

25-letni łodzianin zwyciężył w klasyfikacji rajdowych samochodowych mistrzostw Polski i umocnił się na pozycji lidera cyklu. To jego druga wygrana w tegorocznych RSMP, na początku czerwca triumfował także w Rajdzie Żmudzi.

Rywalizacja w Europie miała się w tym roku rozpocząć w maju Rajdem Azorów, ale został on z powodu pandemii COVID-19 przełożony na termin jesienny. Rajd Polski, który był także drugą rundą mistrzostw kraju, także był rozegrany po przerwie, gdyż w 2020 roku został odwołany z powodu pandemii.

Łukjaniuk objął prowadzenie w sobotę drugiego dnia imprezy po siódmym odcinku, gdy z drogi wypadł lider po sześciu odcinkach, jego rodak Nikołaj Griazin (VW Polo GTi R5). Przed startem do siódmego, pechowego dla siebie, Griazin miał ponad 40 s przewagi nad Łukjaniukiem. Ale na śliskiej, już mocno zniszczonej nawierzchni nie utrzymał samochodu na drodze i wypadł z trasy.

Auto zostało mocno poobijane, ale nie było na tyle uszkodzone, aby nie można było jazdy kontynuować. Rosjanin dojechał do mety, ale stracił na tym odcinku do jego zwycięzcy Łukjaniuka 51,1 s i spadł w klasyfikacji na drugą pozycję.

Jadąc na start ostatniego sobotniego odcinka na torze Mikołajki Griazin ponownie miał pecha, dwa razy złapał kapcia i zakończył jazdę, gdyż nie miał w samochodzie drugiej zapasowej opony. W tej sytuacji nie ukończył drugiego etapu i pomimo zapowiedzi zespołu w niedzielę nie wystartował w systemie Super Rally.

Na siódmym odcinku jazdę przerwał także Craig Breen (Hyundai I20 R5). W samochodzie doszło do awarii zawieszenia. Pierwszą „przygodę” w sobotę Irlandczyk miał już na końcówce czwartego odcinka specjalnego, gdy stracił około jednej minuty i w klasyfikacji spadł na siódme miejsce.

Samochód Breena został naprawiony, w niedzielę Irlandczyk wygrał nawet trzy z sześciu OS-ów, ale strat nie był w stanie odrobić i ostatecznie zajął 43. miejsce ze stratą ponad 21 minut do Łukjaniuka.

Drugą rundą mistrzostw Europy będzie w dniach 1-3 lipca Rajd Lipawy. Trzecią rundą RSMP ma być w połowie lipca Rajd Nadwiślański.

 

Alexey Lukyanuk został zwycięzcą 77. Rajdu Polski. Fot. Przemek Getka

Klasyfikacja generalna 77. Rajdu Polski

Klasyfikacja generalna 77. Rajdu Polski

——————————————–

godz. 18.40

Maciej Lubiak nie poradził sobie z Karową.

Fot. Łukasz Wróblewski

godz. 17.15

Na Karowej rządzą teraz klasyki, a o 18.00 start ostatniego OS-u

——————————————–

godz. 17.00

——————————–

godz. 16.00

Upał przywieźliśmy z Mazur na Mazowsze, na szczęście jest trochę chmur

——————————————–

godz. 15.20

Część delegacji Radia Rajdowego Radia Olsztyn na Mazowsze zrobiła już zapoznanie z trasą ostatniego OS-a

——————————————–

godz. 14.30

Radio Rajdowe Radia Olsztyn melduje się na słynnej Karowej!

Ceremonia mety przy Stadionie Narodowym, przygotowania trwają

——————————————–

godz. 14.21

OS 13 Przasnysz trwa, a czołówka wygląda tak

Emilio Fernandez po OS Przasnysz

——————————————–

godz. 13.30

Babcia na OS Przasnysz


——————————————–

godz. 13.15

Obrońca tytułu Aleksiej Łukjaniuk (Citroen C3 Rally2) prowadzi w Rajdzie Polski, pierwszej rundzie mistrzostw Europy, po 12 odcinkach specjalnych. Rosjanin kontroluje sytuację, z czterech dotychczas rozegranych w niedzielę odcinków specjalnych wygrał tylko jeden.

Drugi jest Norweg Andreas Mikkelsen (Skoda Fabia Rally2 Evo) ze stratą 22,6 s, a trzeci najlepszy z Polaków Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia Rally2 Evo), który traci do lidera 1.47,1.

W niedzielę w rejonie Mikołajek rozegrano cztery OS-y, na pierwszym najszybszy był Łukjaniuk, na drugim Irlandczyk Craig Breen (Hyundai I20 R5), trzeci i czwarty wygrał Mikkelsen.

Teraz kierowcy jadą w kierunku Warszawy, po drodze rozegrają jeszcze przedostatni OS w okolicach Przasnysza (17,9 km), a po przyjeździe do stolicy sprawdzą się na ulicy Karowej (1,9 km).

Na mecie rajdu na błoniach PGE Stadionu Narodowego pierwsza załoga pojawi się o godz. 19.

——————————————–

godz. 12.45

——————————————–

godz. 12.40

Dzięki, że jesteście z nami!

——————————————–

godz. 12.30

OS12 Gmina Mrągowo dla A. Mikkelsena. W generalce Norweg przegrywa z Rosjaninem A. Lukyanukiem o 22,6 sek.

Rywalizacja w Mrągowie… naprawdę okazała

——————————————–

godz. 12.00

OS 11 Mikołajki MAX przerwany. Zapalił się samochód załogi Kołtun/Pleskot. Dzięki kibicom, udało się opanować trudną sytuację

Norweg A. Mikkelsen najszybszy na OS 11 Mikołajki MAX

Ta wielka koleina zabrała sporo części, głównie zderzaki, nadkola, a nawet kilka przednich lamp

Węgierska załoga Laszlo/Berendi (nr 59) też nie oszczędzała samochodu

——————————————–

godz. 10.30

——————————————–

godz. 09.40

Irlandczyk Craig Breen najszybszy na OS 10 Gmina Mrągowo

Fot. Kamil Serafin

 

godz. 09.30

Prawe boki ucierpiały na OS Mikołajki MAX

godz. 09.15

——————————————–

godz. 09.10

Słodkie pozdrowienia z Mrągowa

——————————————–

godz. 08.50

Pierwszy niedzielny odcinek OS9 Mikołajki MAX padł łupem A. Lukyanuka, który także prowadzi w klasyfikacji generalnej

——————————————–

godz. 7.50

godz. 7.00

Andrzej Piedziewicz melduje się na mecie OS Gmina Mrągowo

——————————————–

Sobota – 19 czerwca 2021 r.

godz. 21.20

Obrońca tytułu Aleksiej Łukjaniuk (Citroen C3 Rally2) prowadzi w Rajdzie Polski, pierwszej rundzie mistrzostw Europy, po drugim etapie. Rosjanin wyszedł na czoło po siódmym odcinku, gdy z drogi wypadł lider po sześciu OS Nikołaj Griazin (VW Polo GTi R5).

Drugi jest Norweg Andreas Mikkelsen (Skoda Fabia Rally2 Evo) – strata 29,7 s. Najlepszy z Polaków Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia Rally2 Evo) zajmuje trzecie miejsce ze stratą 1.15,6 do lidera.

Przed startem do siódmego OS Griazin miał ponad 40 s przewagi nad Łukjaniukiem. Jednak na śliskiej, już mocno zniszczonej nawierzchni, nie utrzymał samochodu na drodze i wypadł z trasy. Auto zostało mocno poobijane, ale nie było na tyle uszkodzone, aby nie można było jazdy kontynuować. Rosjanin dojechał do mety, ale stracił na tym odcinku do jego zwycięzcy Łukjaniuka 51,1 s i spadł w klasyfikacji na drugą pozycję.

Jadąc na start ostatniego sobotniego odcinka na torze Mikołajki, Griazin ponownie miał pecha – dwa razy złapał kapcia i zakończył jazdę, gdyż nie miał w samochodzie drugiej zapasowej opony. Jak poinformował jego zespół, w niedzielę wystartuje w systemie Super Rally.

Na siódmym odcinku jazdę zakończył także Craig Breen (Hyundai I20 R5). W samochodzie doszło do awarii zawieszenia. Pierwszą „przygodę” w sobotę Irlandczyk miał już na końcówce czwartego odcinka specjalnego, gdy stracił około jednej minuty i w klasyfikacji spadł na siódme miejsce.

Siódmy OS Wieliczki 2 był pechowy także dla Kacpra Wróblewskiego (Skoda Fabia Rally2 Evo). Auto wypadło z drogi, rolowało, na szczęście załodze nic się nie stało. Jak podało radio rajdowe, zawodnicy o własnych siłach opuścili rozbity samochód.

Na niedzielny poranek zaplanowane są dwie pętle złożone z odcinków Gmina Mrągowo (15,5 km) oraz Mikołajki Max (9,3 km), po których zawodnicy ruszą do Warszawy. Po drodze pokonają jeszcze przedostatni OS w okolicach Przasnysza (17,9 km), a po przyjeździe do stolicy sprawdzą się na ulicy Karowej (1,9 km).

Na mecie rajdu na błoniach PGE Stadionu Narodowego pierwsza załoga pojawi się o godz. 19.

——————————————–

godz. 20.10

Koniec marzeń o wygranej w 77 Rajdzie Polskie dla lidera Nikolay Gryazin. Fot. Norbert Cherek.

Fot. Norbert Cherek.

——————————————–

godz. 20.00

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności wypadku na Rajdzie Polski. Samochód rajdowy z węgierską załogą wypadł na odcinku specjalnym Wieliczki z drogi i uderzył w dwie osoby obserwujące wyścig – podał asp. Rafał Jackowski z KWP w Olsztynie.

– Ze wstępnych ustaleń załoga węgierska na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w dwie osoby obserwujące rajd: kobietę i mężczyznę. Kobieta została przewieziona do szpitala w Suwałkach a mężczyzna do szpitala w Ełku- poinformował asp. Rafał Jackowski.

Do wypadku doszło w okolicach Nowy Młyn. Policja prowadzi czynności i wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury.

——————————————–

godz. 19.10

OS 7 Wieliczki 2 był zbyt trudny dla wielu załóg. Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

Fot. Bartek Kucharski

——————————————–

godz. 18.40

Poważnie wyglądający wypadek na odcinku specjalnym OS 7 Wieliczki. Pomoc była udzielana na miejscu dwóm kibicom, a potem śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał je do szpitala. Nie wiemy w jakim stanie są poszkodowani. Jak informują strażacy, którzy byli na miejscu wypadku, obie osoby były przytomne. Odcinek specjalny Wieliczki został odwołany.

——————————————–

godz. 18.00

——————————————–

godz. 17.57

Na 77 Rajdzie Polski jest fotoreporter Radia Olsztyn Przemek Getka.

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

fot. Przemysław Getka

——————————————–

godz. 17.45

OS 6 Olecko 2 najszybciej pokonał Lukyanuk, jednak wciąż liderem w generalce jest Gryazin

——————————————–

godz. 17.30

——————————————–

godz. 17.25

Chwila przerwy na OS Świętajno…

Kornelia w Świętajnie podziwia mazurskie krajobrazy 

——————————————–

godz. 17.15

Konrad zebrał kawałki samochodu Gryazina

——————————————–

godz. 17.05

Ekstremalnie na OS 6 Olecko :O

——————————————–

godz. 16.40

Po przejeździe Gryazina pierwsza 10. OS 5 Świętajno prezentuje się następująco:

——————————————–

 

godz. 15.50

Andrzej nadaje!

——————————————–

godz. 15.30

Dzieje się na OS 5 w Świętajnie

 


——————————————–

godz. 14.15

Obiad Bartka Kucharskiego od ekipy z Wieliczek

——————————————–

godz. 13.00

——————————————–

Rosjanin Nikołaj Griazin (VW Polo GTi R5) wygrał trzy przedpołudniowe odcinki specjalne Rajdu Polski, pierwszej rundy mistrzostw Europy i z coraz większą przewagą prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Drugie miejsce ze stratą 35,9 s zajmuje obrońca tytułu jego rodak Aleksiej Łukjaniuk (Citroen C3 Rally2), a trzecie – Norweg Andreas Mikkelsen (Skoda Fabia Rally2 Evo) – strata 52,2 s. Najlepszy z Polaków Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia Rally2 Evo) jest czwarty ze stratą do lidera 1.01,8.

Drugi po pierwszym, piątkowym OS-ie na torze Mikołajki Irlandczyk Craig Breen (Hyundai I20 R5) w końcówce czwartego odcinka miał „przygodę”, stracił około jednej minuty i jest siódmy. Do lidera traci 1.49,9.

W sobotę po południu kierowcy ponownie przejadą trzy OS-y Świętajno – 18,2 km, Olecko – 17,2 km oraz Wieliczki – 28,7 km. Dzień zakończy wyścig na Mikołajki Arenie.

——————————————–

godz. 12.50

Gryazin deklasuje rywali również na OS4 Wieliczki 1

Bartek po upalnym OS Wieliczki wciąż w formie!

——————————————–

godz. 12.25

Dużo problemów na OS Wieliczki. Kapcia zmienia Kasperczyk

——————————————–

godz. 11.45

Craig Breen z kapciem na OS Wieliczki. Fot. Norbert Cherek

OS Wieliczki i Polska Husaria

——————————————–

godz. 11.30

Za nami OS3 Olecko 1. Najszybszy był ponownie N. Gryazin

Mateusz Gołowacz i jego najlepsze w życiu zdjęcie z Gryzainem przy hopie Rosochackie

Tak się kurzy na hopie Rosochackie.

 

Trwają również wyścigi kibiców

Piekielny upał w Olecku

——————————————–

godz. 11.05

Za nami OS2 Świętajno 1. Najszybszy był ponownie N. Gryazin, który prowadzi również w klasyfikacji generalnej 77. Rajdu Polski

 

 Załoga Grzyb/Poradzisz z problemami
Kibice na OS Świętajno dopisali
——————————————–

godz. 10.10

Piotrek Świniarski melduje się na OS Olecko

——————————————–

godz. 09.20

Ruszył OS Świętajno. Andrzej Piedziewicz nadaje

——————————————–

godz. 08.35

——————————————–

godz. 07.50

Babcia jedzie na OS-y

——————————————–

Piątek – 18 czerwca 2021 r.

godz. 23:00

Muszkieterowie w komplecie! Dotarli już do Ełku!

To oni będą przenosić nas na rajdowe trasy!

Jeżeli wszystko będzie przebiegać bez przeszkód na poszczególnych OS-ach to usłyszymy ich w:

  • Andrzej Piedziewicz – OS 2 i OS 5 Świętajno (godz. 9:20 i 15:10)
  • Piotr Świniarski – OS 3 i OS 6 Olecko (10:05 i 15:55)
  • Bartek Kucharski – OS 4 i OS 7 Wieliczki (11:00 i 16:50)

Reporterzy Radia Rajdowego – Bartek Kucharski, Andrzej Piedziewicz i Piotr Świniarski. Fot. Łukasz Węglewski

godz. 22:00

N. Gryazin liderem po 1 OS Arena-Mikołajki. Najlepszy z Polaków – W. Chuchała – zajął 3. miejsca
 
Jutro Rajd Polski rusza na dobre! Przed nami 7 odcinków specjalnych!
 
Zaczynamy od OS 2 Świętajno 1 (godz. 09:20). Do usłyszenia i do zobaczenia! 

Klasyfikacja 77. Rajdu Polski po 1 OS

——————————————–

godz. 21.27

Redaktor Maciek Świniarski, czyli Człowiek orkiestra… i o rajdach opowie, i grilla skręci!

Maciek skręca grilla. Fot. Katarzyna Piasecka

——————————————–

godz. 19.10

Trwa OS Mikołajki Arena

——————————————–

godz. 18.30

Już są! Nasi dzielni reporterzy – Andrzej Piedziewicz (w legendarnym kaszkiecie) i Bartek Kucharski 👌 W sobotę słuchajcie relacji z sobotnich OS-ów.

——————————————–

godz. 17.30

Pod odcinku kwalifikacyjnym – wybór kolejności startu poszczególnych załóg. Zobacz relację ⤵

——————————————–

godz. 17.10

W lasach jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo sucho…. uważajcie!

Źródło: http://bazapozarow.ibles.pl

——————————————–

godz. 16.55

Był wyryp, było dużo przygód, a czołówka po odcinku kwalifikacyjnym w Tałtach kształtuje się, jak na załączonym obrazku. Przed nami wybór kolejności startowej

——————————————–

godz. 16.30

Ostatnia załoga odcinka kwalifikacyjnego Alejandro Cachon/Alejandro Lopez z Hiszpanii z problemami

——————————————–

godz. 15.45

Dwa lata temu brody były jakby mniej okazałe….

——————————————–

godz. 15.30

Załoga Gryazin/Aleksandrov z problemami na odcinku kwalifikacyjnym w Tałtach

——————————————–

godz. 14.20

Kibice zameldowali się na OS Tałty

————————————–

godz. 12.15

Rajdowe sto lat!

———————————————-

godz. 11.00

Na Mazurach – lato w pełni. Pamiętajcie – słońca używajcie z umiarem i pijcie dużo wody 🙂

Fot. K. Piasecka

————————————————–

godz. 10.30

Bez nich nie ma Rajdu Polski…

—————————————————–

godz. 9.07

Wystartowaliśmy!!!

———————————————–

Czwartek – 17 czerwca 2021 r.

Ekipa Radia Rajdowego Radia Olsztyn jest już w Mikołajkach i szykuje się do pracy. Od jutro będziemy w pełni sił. Do usłyszenia i zobaczenia!

Park serwisowy – Rajd Polski (17 czerwca 2021 r.). Fot. Przemek Getka

Fot. Przemek Getka

Fot. Przemek Getka

Fot. Przemek Getka

Fot. Przemek Getka

————————————-

W tym roku również będziemy relacjonować na naszej antenie najważniejsze wydarzenia ze wszystkich odcinków specjalnych, strefy serwisowej oraz innych zakątków, gdzie będą działy się ciekawe rzeczy związane z rajdem.

Studio główne tradycyjnie poprowadzą dziennikarze Radia Olsztyn Mariusz Trzmiel i Maciej Świniarski. Najważniejsze komentarze z odcinków specjalnych zbiorą dla Was Andrzej Piedziewicz, Piotr Świniarski oraz Bartek Kucharski. Za przekazy w Internecie oraz fotografie zadbają Kasia Piasecka, Łukasz Węglewski oraz Przemek Getka. Nad realizacją antenową czuwać będą Krzysiek Pieniak i Krzysiek Pakulnicki.

Gdzie słuchać Radia Rajdowego?

Radia Rajdowego możecie słuchać na częstotliwości 99,6 MHz w okolicach Mikołajek lub w Internecie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Radia Olsztyn lub wejść na stronę radioolsztyn.pl.

Kiedy będziemy nadawać?

Emisję Radia Rajdowego rozpoczynamy w piątek (18 czerwca) o godzinie 9. Kończymy podsumowaniem dnia o godzinie 21. W podobnych godzinach będziemy nadawać w kolejnych dniach:

– sobota: w godz. 8-21,
– niedziela: w godz. 7-20.

Jak zawsze do dyspozycji kibiców będzie nasz profil na Facebooku/Radio Rajdowe. Będziemy czekać na Wasze pytania, zdjęcia oraz komentarze.

Warto wiedzieć

W tym roku załogi będą rywalizowały na 14 odcinkach specjalnych o łącznej długości 202,76 km. W sumie zgłoszone zostały 102 załogi, w tym 44 w samochodach najwyższej kategorii Rally2 znanych wcześniej jako R5. Po raz 51. Rajd Polski stanowi rundę rajdowych mistrzostw Europy.

Na liście zgłoszeń znalazło się trzech poprzednich triumfatorów: Aleksiej Łukjaniuk, Andreas Mikkelsen i Nikołaj Griazin. Po raz 16 z Rajdem Polski zmierzy się Grzegorz Grzyb, który zanotował najwięcej startów spośród wszystkich załóg. Na trasach rywalizować będzie także trzech mistrzów Polski: Grzegorz Grzyb, Wojciech Chuchała i Mikołaj Marczyk.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piasecka, mikołajki, Rajd Polski, Kucharski, Radio Rajdowe, trzmiel, Śwminiarski, Węglewski
Spore obłożenie hoteli. Turystów ściąga upalna pogoda i Rajd Polski

Obłożenie hoteli na Mazurach jest spore. Widać, że ludzie są spragnieni wypoczynku, sprzyja nam pogoda - powiedział  Tomasz Dowgiałło z Warmińsko-Mazurskiej Organizacji Turystycznej. Turystów i kibiców...

Zamknij
RadioOlsztynTV