DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Remis w piłkarskich derbach 2. ligi

W derbach Warmii i Mazur w drugiej lidze – remis 1:1. W Elblągu Olimpia podejmowała Sokół Ostróda.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 37. minucie po golu Huberta Krawczuna. To jednak nie był najlepszy mecz podopiecznych Tomasza Grzegorczyka, przede wszystkim brakowało im skuteczności.

Z kolei Sokół nie odpuszczał. Ostródzianie wyrównali w 83. minucie, a bramkę na wagę punktu zdobył Patryk Skórecki. Sokół jest wciąż na ostatnim miejscu w tabeli, a Olimpia na 5. lokacie.

Więcej w piłka nożna, II liga, Olimpia Elbląg
Stomil przegrywa z Widzewem Łódź. Piłkarze i kibice solidarni z walczącą Ukrainą

W 22. kolejce piłkarskiej Fortuna 1. Ligi Stomil Olsztyn przegrał na własnym stadionie z Widzewem Łódź 0:2. Już w 8. minucie bramkarza Stomilu pokonał Bartłomiej Pawłowski....