DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro

Remis w derbach województwa, pierwsza przegrana Stomilu

W piłkarskiej trzeciej lidze rozegrano 4. kolejkę spotkań. Remisem 2:2 zakończyły się derby województwa w Wikielcu, gdzie GKS przegrywał już 0:2 z Polonią Lidzbark Warmiński, ale ostatecznie urwał punkt beniaminkowi.

Pierwszą porażkę w sezonie poniósł natomiast Stomil Olsztyn. Biało-niebiescy wygrywali w Radomiu z Bronią 1:0, po trafieniu Pawła Flisa w 10. minucie. Broń jednak strzeliła dwa gole – w 27. i 77. minucie i zainkasowała cenne 3 punkty. Trener Stomilu Piotr Zajączkowski. ocenił, że mecz stał na dobrym poziomie, a jego drużyna do ostatniej minucie walczyła o remis.

Tabelę otwiera ŁKS Łomża z dorobkiem 10 punktów. Polonia jest trzecia (8 punktów), Stomil – piąty (7), a GKS – siódmy (6).

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna
Derby w Wikielcu zakończone podziałem punktów

Remisem 2:2 zakończyły się derby w piłkarskiej III lidze w Wikielcu. Tamtejszy GKS podejmował Polonię Lidzbark Warmiński. Goście prowadzili 2:0 do 46. minuty, a później gospodarze...