DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro

Derby w Wikielcu zakończone podziałem punktów

Remisem 2:2 zakończyły się derby w piłkarskiej III lidze w Wikielcu. Tamtejszy GKS podejmował Polonię Lidzbark Warmiński.

Goście prowadzili 2:0 do 46. minuty, a później gospodarze odrobili straty. – To zasługa zmian – powiedział trener drużyny z Wikielca Damian Jarzembowski.

Mieliśmy wiele korzystnych sytuacji w pierwszej połowie, ale nie wykorzystaliśmy tego. Na szczęście dokonaliśmy zmian, które miały wpływ na nasze zaangażowanie na boisku

– dodał.

– O wyniku zdecydowała również nasza… trema – uważa szkoleniowiec Polonii Daniel Wierzbowski.

Fajnie weszliśmy w pierwszą i drugą połowę, potem chyba przestraszyliśmy się tego wyniku, że prowadzimy 2:0 i możemy wywieźć z trudnego terenu trzy punkty. Potem brakowało nam już utrzymania się przy piłce

Podział punktów w spotkaniach czwartoligowców w Gołdapi i Ostródzie

Podsumowujemy ostatni weekend w rozgrywkach forBET IV Ligi. Podziały punktów w meczach w Gołdapi i Ostródzie. Podział punktów po bezbramkowym remisie w pojedynku 2. kolejki forBET...