Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Realia schronisk dla zwierząt w Polsce

Fot. M. Rutynowski

W czasie ostatniej audycji Cztery Łapy postanowiliśmy porozmawiać o sytuacji schronisk dla zwierząt w Polsce.

Nasze studio odwiedziła w tym celu Agata Jastrzębska ze Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, która opowiedziała o tym, jak funkcjonują tego rodzaju azyle i z jakimi problemami się mierzą. Zapraszamy do wysłuchania programu.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Runner

Dziś polecamy do adopcji około 8-letniego psa Runnera. Jest to pies w typie owczarka. Do schroniska trafił w 2015 roku, czyli praktycznie całe jego życie jest związane właśnie z tym miejscem. Runner chyba nigdy nie zaakceptował schroniskowych krat. Zawsze próbował uciekać. Kiedyś był mistrzem ucieczek. Ostatni czas pokazał, że Runner trochę odpuścił. Może trochę zrezygnował, a może wiek i zdrowie już nie te… Runner dał się poznać jako ten, który lubi koty. Jest to też psiak, który lgnie do człowieka. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni mu zarówno dużo ruchu, jak i bezpieczeństwo, kiedy wymaga tego sytuacja. Piesek jest pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie. Telefon: 692 262 261.

Runner

Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wizyta prezydenta w Kijowie, wynagrodzenie Polaków, polityczne próby Szymona Hołowni. Posłuchaj audycji My, Wy, Oni

O wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Ukrainie, pensjach Polaków, bezwarunkowym dochodzie gwarantowanym dla wybranych mieszkańców regionu i politycznych próbach Szymona Hołowni w audycji My, Wy, Oni....

Zamknij
RadioOlsztynTV