Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rap i alternatywa

Gościem ostatniego wydania audycji „Grajmy Swoich” był Karol Bykowski, młody raper, który występuje pod pseudonimem Charlie Nerwus.

Twórca opowiedział o początkach swojej twórczości, o tym w jaki sposób rap pojawił się w jego życiu. Nie zabrakło też wątków związanych z wcześniejszymi inspiracjami muzycznymi. Karol Bykowski nagrał do tego pory wiele płyt, występował także przed publicznością naszego regionu. W swoich tekstach szczerze opowiada o tym, co go nurtuje i jak widzi świat. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, którą przeprowadziła Monika Szczygło:

00:00 / 00:00

Kolejnymi gośćmi w programie były Karolina i Kinga Pruś, uzdolnione muzycznie siostry bliźniaczki, które opowiedziały o swoich projektach muzycznych. Karolina i Kinga to bliźniaczki o odmiennych temperamentach, które łączy wspólny talent i pasja do muzyki. Mając za sobą sukcesy w wielu projektach, postanowiły tworzyć muzykę najbliższą swoim sercom. Obrazowe i intrygujące teksty, oprawione są muzyką będącą wypadkową fascynacji soulem i szeroko pojętą alternatywą.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Szczygło

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Straż Graniczna zatrzymała towary o wartości ponad 20 mln zł

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili nielegalne towary o wartości ponad 20 mln zł. To wynik 9-miesięcznych działań. Największą wartość zabezpieczonych towarów, bo prawie 13...

Zamknij
RadioOlsztynTV