Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radiowy „Hot16challenge2”. Posłuchaj dziennikarskiego rapu


Hot16challenge2 to akcja, o której aż huczy w sieci. Wyzwanie rzucone Radiu Olsztyn przez Dominika Chowańca zostało przyjęte. Wersy piosenki wyśpiewało 20 dziennikarzy i pracowników rozgłośni.

Akcja Hot16challenge2 ogarnęła cały świat. Jej pierwsza edycja miała miejsce w 2014 roku. Wtedy to, z inicjatywy rapera Solara, artyści zaczęli przed sobą stawiać twórcze zadanie stworzenia 16-wersowych zwrotek i przedstawienia ich publiczności w ciągu 72 godzin.

Zasady drugiej edycji, czyli Hot16challenge2 nie zmieniły się – „raperzy” nominują się do wykonania swoich 16 wersów, jednak tym razem za akcją stoi również dodatkowy cel – zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem i przekazanie ich na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią.

Wyzwani przez Dominika Chowańca, powinniśmy sprostać zadaniu. W naszej „szesnastce” usłyszycie m.in. głosy znanych z anteny dziennikarzy Radia Olsztyn. W teledysku wystąpili: Marek Lewiński, Paweł Karpiszen, Agnieszka Chmielewska, Justyna Zybura, Dominik Chowaniec, Aleksandra Skrago, Kinga Grabowska, Krzysztof Kaszubski, Anna Minkiewicz-Zaremba, Dorota Grzymska, Mariusz Trzmiel, Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz, Wioleta Zalewska-Szmit, Ryszard Szmit, Beata Świerowska-Chromy, Wojciech Chromy, Katarzyna Dowgiałło, Michał d`Obyrn, Mirosław Sochacki, Przemysław Getka.

Zbiórka pieniędzy odbywa się pod linkiem.

Montaż: P. Getka
Tekst: D. Chowaniec
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, Akcja, video, utwór
Zakończyły się święcenia diakonatu w katedrze św. Jakuba w Olsztynie [WIDEO]

W sobotę w Bazylice konkatedralnej św. Jakuba w Olsztynie 8 alumnów przyjęło święcenia diakonatu. Liturgii przewodniczył biskup Janusz Ostrowski, który mówił m.in. o sensie posługi diakona....

Zamknij
RadioOlsztynTV