Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn kolejny raz zaprasza do Elbląga

Robert Lesiński i Monika Szczygło

Dziś Radio Olsztyn zaprasza do Elbląga. Porozmawiamy m.in. o nowej inwestycji dla młodzieży w centrum miasta oraz turystycznych walorach pobliskiego Fromborka. Do wysłuchania audycji zapraszają Monika Szczygło i Robert Lesiński.  

Gośćmi audycji Bliższe Spotkania w Radiu Olsztyn będą m.in. przewodnik PTTK Mirosław Kowalski, który opowie o niezwykłych walorach Fromborka – miasta, w którym Mikołaj Kopernik spędził 29 lat życia.

W filmową podróż po świecie (także wyobraźni) zabierze nas Aleksandra Bielska, która przybliży propozycje Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Natomiast Marek Kucharczyk z Elbląskiego MOSiR-u opowie, jakie ewolucje można wyczyniać w nowym pumptracku – miejscu aktywności dla młodzieży.

Nie zabraknie również stałych punktów elbląskiego programu: porannego łączenia z ratownikami z WOPR, przedpołudniowych informacji kulturalnych, wyprawy na wodne szlaki, czy też przeglądu wydarzeń historycznych 785-letniego miasta.

Słuchajcie audycji Moniki Szczygło i Roberta Lesińskiego dziś od godziny 9. na antenie Radia Olsztyn (103,4 FM w Elblągu i okolicach).

Autor: R. Lesiński
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, Bliższe spotkania
Bliższe Spotkania – 27.07.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, Radio od kuchni oraz Kajakiem przez Warmię i Mazury to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i...

Zamknij
RadioOlsztynTV