Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -8 °C pogoda dziś
JUTRO: -15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn i Stomil Olsztyn zacieśniają współpracę

Stadion przy al. Piłsudskiego w Olsztynie. Fot. Łukasz Sadlak

 

Porozumienie Radia Olsztyn i Stomilu Olsztyn stało się faktem. To wzmocnienie dobrych i długoletnich praktyk, które realizowaliśmy wzajemnie w ostatnich latach – przyznał prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański.   

Umowa zawiera szereg działań marketingowych oraz reklamowych, które firmy będą świadczyły sobie wzajemnie w nowym sezonie. Na antenie Radia Olsztyn pojawią się m.in. konkursy, w których kibice będą mogli zdobyć bilety na mecze Stomilu oraz zapowiedzi spotkań rozgrywanych przy al. Piłsudskiego.

– Nowy Stomil nie może funkcjonować bez wsparcia silnych mediów, a takim z pewnością jest Radio Olsztyn – zaznaczył Aleksander Chodźko, rzecznik klubu.

Przypomnijmy, że w najbliższy piątek Stomil Olsztyn rozegra z GKS-em Jastrzębie pierwszy mecz w nowym sezonie przez własną publicznością. Początek o godz. 19.45. Relacje ze spotkania na antenie Radia Olsztyn.

Red. Łukasz Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Radio Olsztyn, Stomil Olsztyn
Zmiany na stadionie Dumy Warmii. Stomil Olsztyn przygotował kilka niespodzianek dla kibiców

Na kibiców Stomilu Olsztyn czeka kilka niespodzianek dotyczących stadionu. Został zainstalowany telebim, który zastąpi wysłużoną już tablicę wyników. Pojawiły się kołowrotki. Kasa biletowa zostanie też przeniesiona...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV