Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn i RMF FM najchętniej słuchanymi stacjami w Olsztynie!

Radio Olsztyn i RMF FM to najchętniej wybierane, przez mieszkańców Olsztyna, stacje radiowe. Obie rozgłośnie w badaniu Kantar MillwardBrown dzieli zaledwie 0,57% udziału w czasie słuchania.

W najnowszym badaniu pracowni, przeprowadzonym od października do grudnia 2018 roku, Radio Olsztyn odnotowało najwyższy wzrost słuchalności do 17,55% udziału w czasie słuchania. Tym samym wyprzedziliśmy Radio ZET, które  pochwalić może się wynikiem 15,33%. Liderem pozostaje RMF FM z 18,12% udziału w czasie słuchania.

Radio Olsztyn jako jedyna rozgłośnia lokalna cieszy się tak dużym uznaniem słuchaczy i udanie konkuruje ze stacjami ogólnopolskimi. Za zaufanie jakim nas państwo codziennie obdarzacie bardzo dziękujemy!

Dalsze miejsca w ostatnim  badaniu zajęło Radio ESKA Olsztyn (10,65%), Program Trzeci Polskiego Radia (8,94%), VOX FM (7,57%), Antyradio (4,70%) oraz Meloradio (3,46%).

Badanie wykonano wśród 141 tysięcy osób dla grupy wiekowej 15+. Udział w czasie słuchania to procentowy udział czasu słuchania danej stacji w stosunku do łącznego czasu słuchania wszystkich rozgłośni.

Radio Olsztyn

Redakcja: Ł.Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, słuchalność
Mundial ekspert, Lato z pupilem, urodziny Radia Olsztyn. Posłuchaj podsumowania tegorocznych akcji naszej rozgłośni

Dziś w Bliższych spotkaniach Małgorzata Sadowska i Krzysztof Kaszubski przypominali wydarzenia i akcje, w które zaangażowane było Polskie Radio Olsztyn. Od 6 do 20 stycznia 2018...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV