Puchar Polski nie dla koszykarzy Stomilu Olsztyn

Koszykówka

Koszykarze Stomilu Olsztyn nie będą gospodarzami finałowego turnieju Pucharu Polski. Nawet nie zagrają w tym turnieju.

W meczu 2. rundy po dogrywce przegrali w Poznaniu z miejscową Pyrą 76:81. Trener Krzysztof Wilangowski podkreśla, że rywal dysponował znacznie szerszym składem:

U nas są sami juniorzy. Trzeba ich pochwalić, bo chłopaki zagrali dobre zawody. Z mojej strony gratulacje i szacunek dla nich. Nie ma tu co owijać, nie wszyscy podeszli do końcówki tego meczu profesjonalnie. Praktycznie przez całe 4 kwarty było wszystko w porządku. Sama końcówka i dogrywka… niektórym zawodnikom nie poszło, mówiąc delikatnie.

Posłuchaj rozmowy z Krzysztofem Wilangowskim

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A.Podbielska

Więcej w Puchar Polski
Wikielec zdecydowanie lepszy od Jezioraka w Pucharze Polski. Zobacz kto jeszcze wywalczył awans

Na Warmii i Mazurach rozegrano w środę III rundę wojewódzkiego Pucharu Polski. W jednym z najciekawszych meczy trzecioligowy GKS Wikielec wygrał na wyjeździe 4:0 z grającym...