Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Psycholog sportowy z Olsztyna leci do Japonii pomóc lekkoatletom

Olsztyński psycholog sportowy – Dariusz Nowicki będzie pomagał polskim lekkoatletom podczas obozu aklimatyzacyjnego w Japonii tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Jego misja będzie krótka, ale może okazać się bezcenna w kontekście osiąganych przez Polaków wynikach podczas najważniejszej imprezy sportowej.

Do trenera Dariusza Nowickiego zadzwoniliśmy w trakcie jego podróży do Warszawy i możemy się przekonać, że było to powołanie „last minute”.

Jestem w tej chwili w drodze do Warszawy. Jutro jest wylot razem z drugim rzutem reprezentacji lekkiej atletyki. Lecimy do Japonii, tam spędzamy pierwszy tydzień na obozie aklimatyzacyjnym. Po tym tygodniu zawodnicy zjeżdżają do wioski olimpijskiej, a ja wracam do kraju i będę oglądał ich występy w telewizji.

00:00 / 00:00

W jutrzejszej Kronice Sportowej po 18.45, porozmawiamy z trenerem Dariuszem Nowickim o tym, czym konkretnie będzie się na obozie aklimatyzacyjnym zajmować.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Dariusz Nowicki, psycholog
Terapeuci na pokładzie jachtów. W rejs po mazurskich jeziorach wypłyną razem z dziećmi wymagającymi wsparcia

30 dzieci z trudnych rodzin oraz domów dziecka - w tym także z Warmii i Mazur - z początkiem wakacji wyruszy w wyjątkowy rejs. Kilkudniowy pobyt...

Zamknij
RadioOlsztynTV