DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Przygotowania do sezonu. Sparingi piłkarskich drużyn z regionu

Drugoligowy Stomil Olsztyn wygrał 3:1 towarzyskie spotkanie z Arką Gdynia.

Dwie bramki dla biało-niebieskich zdobył Piotr Kurbiel, a jedną – Maciej Spychała. Dotychczasowy bilans Stomilu w okresie przygotowawczym to trzy zwycięstwa.

Jednostronny festiwal strzelecki – tak można określić sparing drugoligowej Olimpii ze spadkowiczem z trzeciej ligi – Sokołem Ostróda. Mecz towarzyski odbył się w Elblągu.

Żółto-biało-niebiescy wygrali 5:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie – w 47. minucie do bramki trafił Kamil Wojtyra, w 74. Dawid Danilczyk, a cztery minuty później trafienie dołożył Maciej Famulak. W 84. minucie piłkę w bramce Sokoła umieścił Jakub Branecki, a w 90. Dominik Kozera.

Co o wyniku sądzi trener Olimpii Przemysław Gomułka?

00:00 / 00:00

Autor/redakcja: K. Piasecka