Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przed nami deszczowa i mglista noc. Jaka będzie sobota?

Dzisiejszej nocy na Warmii, Mazurach i Podlasiu można spodziewać się słabych opadów deszczu. W całym kraju lokalnie wystąpią mgły.

Jak poinformowała dyżurna synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Ewa Łapińska, mgły będą ograniczać ograniczające widzialność do 400-500 metrów.

W nocy zachmurzenie duże na północy kraju i w centrum. Na Warmii, Mazurach i Podlasiu można spodziewać się słabych opadów deszczu. Więcej przejaśnień na południu. Lokalnie wystąpią mgły, ograniczające widzialność do 400-500 metrów. Temperatura minimalna od 3 stopni Celsjusza na południu kraju, 4-6 stopni w centrum, do 11 stopni nad morzem. Wiatr słaby, tylko nad morzem lekkie porywy.

W sobotę na północy i na wschodzie zachmurzenie duże i całkowite. W centrum i na południu więcej przejaśnień i rozpogodzeń. Na Warmii, Mazurach i Podlasiu można spodziewać się słabych opadów, głównie mżawki.

Temperatura maksymalna od 8 stopni na Kielecczyźnie i na Podkarpaciu, 12 stopni na przeważającej części kraju, do 15 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby, na północy chwilami umiarkowany, zachodni.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pogoda, deszcz
Synoptycy ostrzegają przed mgłą w regionie

Noc z niedzieli na poniedziałek w Warmińsko-Mazurskiem będzie mglista - ostrzegają synoptycy i drogowcy. Taka pogoda, według prognoz, ma utrzymać się do rana. Po zmroku w...

Zamknij
RadioOlsztynTV