Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Decyzję ws. konkursu grantowego podejmiemy w poniedziałek

Fot. fotolia

W poniedziałek Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego podejmie ostateczne decyzje ws. konkursu grantowego dla przedsiębiorców.

Przypomnijmy, właściciele firm mogli składać wnioski w środę od godziny 8:00 rano. Generator wniosków czynny był tylko przez 3,5 minuty. W tym czasie przyjął 1522 wnioski. Z formularza mogli skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy weszli do niego przez bezpośredni link. Ci, którzy chcieli dostać się do niego z pomocą strony głównej Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego spotykali się z błędem serwera.

W czwartek na antenie Radia Olsztyn prezes PiS w okręgu olsztyńskim Jerzy Szmit zapowiedział, że – u marszałka województwa – będzie ubiegał się o unieważnienie tego konkursu.

Prezes W-MARR Marek Karólewski powiedział, że ostateczne decyzje w tej sprawie zapadną w poniedziałek.

Analizujemy w tej chwili całą tą sytuację. Sprawdzamy, co się wydarzyło. Również dostajemy informacje od przedsiębiorców. Będziemy podejmowali decyzję. Ta, wydaje mi się, będzie z naszej strony bardzo rozsądna jeśli dokładnie się sprawie przyjrzymy i przeanalizujemy to wszystko

– mówił Karólewski w rozmowie z reporterem Radia Olsztyn.

00:00 / 00:00

Na dofinansowania w formie dotacji, w ramach omawianego konkursu, przeznaczono 9 milionów euro, czyli ok. 40 milionów złotych.

 

Autor: M. Lewiński
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w przedsiębiorcy, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego, wsparcie, Marek Karólewski
Zamieszanie i nerwy. Przedsiębiorcy alarmują ws. konkursu Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Nerwy i zablokowana strona internetowa Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. O takim problemie od rana informują przedsiębiorcy - słuchacze Polskiego Radia Olsztyn. Chodzi o grant i pieniądze...

Zamknij
RadioOlsztynTV