Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezes W-M ZPN komentuje decyzję o awansie Sokoła Ostróda. „Nie mogliśmy zdecydować inaczej”

Fot. FB Sokół Ostróda

„Nie mogliśmy zdecydować inaczej, biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną w Polsce” – tak zakończenie rozgrywek pierwszej grupy trzeciej ligi piłki nożnej komentuje prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, Marek Łukiewski.

Przypomnijmy, że pokłosiem tej decyzji jest awans Sokoła Ostróda do drugiej ligi. Dodatkowo wszystkie zaległe mecze zostały uznane za nierozegrane bez przyznawania punktów. To budzi kontrowersje, bo drugie w tabeli rezerwy Legii Warszawa miały jeden punkt straty do drużyny z Mazur.

Spotkanie w rundzie jesiennej zostało przełożone ze względu na powołania piłkarzy Legii do kadr młodzieżowych reprezentacji Polski. Wyznaczono nową datę – 1 kwietnia, ale mecz nie doszedł do skutku przez koronawirusa.

– Legia może złożyć odwołanie – mówi prezes W-M ZPN, Marek Łukiewski.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, że Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w tym sezonie prowadzi rozgrywki grupy pierwszej, obejmującej Warmię i Mazury oraz województwa: łódzkie, mazowieckie i podlaskie.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w odwołanie, Legia Warszawa, Sokół Ostróda, warmińsko-mazurski związek piłki nożnej
Sokół ma awans! Piłkarze z Ostródy zagrają w II lidze

Piłkarze Sokoła Ostróda awansowali do drugiej ligi! - to decyzja Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki grupy pierwszej, obejmującej Warmię i Mazury...

Zamknij
RadioOlsztynTV