Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prawo i Sprawiedliwość zapowiada współpracę z prezydentem i koalicją w elbląskiej radzie miejskiej

Fot. A. Pastuszka

Janusz Hajdukowski szef klubu radnych PiS w Elblągu, deklaruje chęć współpracy na rzecz miasta. Wiceprzewodniczący klubu radnych PiS Marek Pruszak złożył podobną deklarację. 

– Będziemy zachęcać prezydenta miasta do współpracy z rządem i parlamentarzystami w celu pozyskania środków na rozwój miasta – zaznaczał Janusz Hajdukowski.

00:00 / 00:00

Marek Pruszak z kolei podkreślał, że radni PiS przyjęli wynik wyborów samorządowych z pokorą. – Na tym polega demokracja. Musimy dalej rzetelnie pracować na rzecz miasta – dodał Pruszak.

00:00 / 00:00

Radni PiS będą zabiegali w radzie o utworzenie oddziału geriatrycznego, rozbudowę Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Będą starali się także wspierać opiekunów osób niepełnosprawnych.

Przed samorządowcami pięcioletnia kadencja. Zaprzysiężenie radnych odbędzie się jutro podczas pierwszej sesji Rady Miejskiej w Elblągu.

 

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, Rada Miasta, PiS, prezydent, radni, współpraca, Marek Pruszak
„Samochód odbijał się od krawężników”. Pijany kierowca nie był w stanie jechać

Gdy kierujący fordem stanął na jednej z osiedlowych uliczek Elbląga, inny kierowca podbiegł i wyrwał mu kluczyki ze stacyjki. Następnie mężczyzna zadzwonił po policję. Okazało się,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV