Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pożar domku letniskowego. Doszło do tragedii

fot. OSP Jedwabno

52-letni mężczyzna zginął w pożarze domku letniskowego koło Szczytna. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że ogień wybuchł prawdopodobnie od kominka.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie sierżant Izabela Cyganiuk, do pożaru doszło w Warchałach przy ulicy Jeziornej w gminie Jedwabno. Po ugaszeniu ognia, strażacy znaleźli w środku zwęglone ciało. Na posesji zaparkowany był samochód na olsztyńskich rejestracjach.

Na miejsce przyjechały właścicielka domku z żoną mężczyzny, który zginął w pożarze. Kobieta potwierdziła tożsamość męża.

Jak podał „Tygodnik Szczytno”, ofiara to sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie Przemysław Jagosz. Informację tę miał potwierdzić szczycieński Prokurator Rejonowy Artur Bekulard.

Okoliczności i dokładne przyczyny pożaru ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczył on udział w zdarzeniu osób trzecich.

 

Autor: K. Kantor / B. Gajlewska
Redakcja: K. Piasecka / K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pożar, Warchały
Strażacy z Warmii i Mazur pomagają w gaszeniu pożaru pod Lęborkiem

Trzy zastępy straży pożarnej z Warmii i Mazur uczestniczą w gaszeniu pożaru składowiska tekstyliów w Kamieńcu w województwie pomorskim. Składowisk w ciągu ostatnich kilku tygodni płonie...

Zamknij
RadioOlsztynTV