Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Potrzebni wolontariusze na Wama Film Festival. Kto nim może zostać?

W Gdyni opadają emocje związane z 46. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych.Tymczasem w Olsztynie zbliża się Wama Film Festival. Wydarzenie zacznie się 5, a zakończy 10 października.

Pokazy nagrodzonych filmów, czyli retrospekcje z zeszłorocznej edycji wydarzenia jeszcze dziś będzie można obejrzeć w Ełckim Centrum Kultury. W poniedziałek (27 września) w Iławie a w środę (29 września) w Lidzbarskim Domu Kultury.

Jeszcze tylko dziś można zgłosić się do organizatorów i zostać wolontariuszem największego filmowego festiwalu w regionie.

Wolontariuszami mogą być osoby między 18 do 25 rokiem życia. W czasie wydarzenia są wsparciem dla organizatorów w biurze prasowym. Podczas projekcji, konferencji branżowych i warsztatów, opiekują się także zagranicznymi gośćmi. Żeby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie internetowej festiwalu WAMA. Po raz kolejny patronem medialnym tego wydarzenia jest Radio Olsztyn.

 

Autor: M. Sadowska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wolontariusz
Pomóż potrzebującym. Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - to coroczne hasło przyświecające ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Na Warmii i Mazurach poszukiwani są wolontariusze, którzy będą opiekować...

Zamknij
RadioOlsztynTV