Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Portret niecodzienny

7 marca br., w Klubokawiarni Filmowej Awangarda Bis odbył się wernisaż fotografii członków Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR. Posłuchaj wieczoru autorskiego Ewy Zdrojkowskiej z członkami grupy:

00:00 / 00:00

Tematem przewodnim wystawy jest PORTRET. Przedstawione zdjęcia to prace nie tylko profesjonalistów, ale także amatorów fotografii. Każdy z autorów ma swój niepowtarzalny styl i spojrzenie na rzeczywistość. Jest to pierwsza z dwóch wystaw inaugurujących działalność Stowarzyszenia Blur – swoisty spin-off działalności fotografów z naszego regionu, z których część pochwalić się już może bogatym dorobkiem artystycznym, a część jest dopiero na początku tej drogi. Wspólna jest dla nich inicjatywa, aby wyjść ze zbyt długo trzymających okowów podzielenia – twierdzą organizatorzy wystawy.

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne „BLUR” działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Celem Stowarzyszenia jest integracja olsztyńskiego środowiska fotograficznego oraz promocja Stowarzyszenia, miasta Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.

Powstajemy z popiołów i zrobimy wszystko, by nad Warmią i Mazurami krążyć jak Feniks, rozpalając wyobraźnie widzów i podpalając do działania.

Swoje prace prezentują:

– Piotr Dowejko

– Piotr Wyrzykowski

– Piotr Ratuszyński

– Grzegorz Wadowski

– Krzysztof Omilian

– Beata Podwysocka

– Renata Orlińska

– Kinga Syczyło

– Paulina Drozda

– Michał Ciucias

– Jarek Poliwko

– Maciej Podgórski

– Paweł Gil

– Sebastian Piełudź

– Michał Zdanowicz

– Michał Piłat

– Łukasz Klimkiewicz

Kuratorem wystawy jest Renata Orlińska.

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakaz koncertu Hukosa na UWM

Raper Hukos nie zagra jutro w olsztyńskim Klubie Grawitacja - zdecydował rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Koncert został odwołany po apelu Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą....

Zamknij
RadioOlsztynTV