JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Porażka w debiucie Mirosława Jabłońskiego

Już za 3,5 tygodnia zainauguruje rozgrywki piłkarska pierwsza liga. Na początek Stomil Olsztyn pojedzie do Suwałk na mecz z beniaminkiem – miejscowymi Wigrami.

Natomiast dziś w Ostródzie biało-niebiescy zagrali pierwszy sparing pod wodzą nowego trenera – Mirosława Jabłońskiego. Olsztynianie przegrali z drugoligowym Zniczem Pruszków 0:1, a jedyną bramkę spotkania strzelił Maksymilian Banaszewski w 60 minucie spotkania.

Trener Stomilu – Mirosław Jabłoński – przyznał w rozmowie z Piotrem Świniarskim, że martwi go szczególnie jeden element:

00:00 / 00:00

…………………………………………………………….

Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
0:1 – Maksymilian Banaszewski (60)
Stomil Olsztyn: (I połowa): Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Élton, Tomasz Wełna, Naoya Shibamura – Piotr Darmochwał, Łukasz Jegliński, Arkadiusz Mroczkowski, Saulo Camargo, Yasuhiro Katō – Paweł Piceluk / (II połowa) Michał Przyborowski – Adrian Korzeniewski, Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna (60′ Irakli Meschia), Wojciech Dziemidowicz – Piotr Głowacki, Paweł Głowacki, Dawid Szymonowicz, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Sedlewski – Paweł Łukasik.

Kolejny sparing Stomil zagra w sobotę z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. (pświn/łw)