DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Porażka Mebli Wójcik Elbląg z Nielbą Wągrowiec. „Tylko dwóch zawodników stanęło na wysokości zadania”

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg nie sprostali wiceliderowi Nielbie Wągrowiec i przegrali u siebie 32:36.

Mecz zaczął się od prowadzenia gości 4:0 i Nielba do końca kontrolowała tę przewagę. Wprawdzie „meblarze” w drugiej połowie doszli na dwie bramki, ale nie dali rady wydrzeć Nielbie zwycięstwa. Trener Mebli Grzegorz Czapla uważa, że tylko dwóch zawodników stanęło na wysokości zadania.

00:00 / 00:00

Teraz w rozgrywkach nastąpi ponad dwutygodniowa przerwa. 6 listopada Meble zagrają w Gdańsku z SMS-em.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Grzegorz Czapla
Grzegorz Czapla przed meczem z Nielbą Wągrowiec: Moi zawodnicy mogą przeciwstawić się doświadczonym rywalom

Kolejny ciężki pojedynek czeka zespół Meble Wójcik Elbląg, który w 5. kolejce I-ligowych rozgrywek zmierzy się z doświadczoną ekipą z Wągrowca. Piłkarze Nielby zanotowali wpadkę na...