Poprawia się jakość dróg w powiecie braniewskim
W powiecie braniewskim trwają remonty dróg. Powodem jest pogarszający się stan ich nawierzchni.
– O problemach mówią sami mieszkańcy – przyznał starosta powiatu Karol Motyka.
Mieszkańcy zwracają uwagę, że te drogi są niszczone. Z tego powodu wspólnie z Lasami Państwowymi chcieliśmy, aby te drogi sukcesywnie utrzymywać w dobrym stanie.
Jakie prace są prowadzone. Mówił o tym Piotr Semkiw z nadleśnictwa Zaporowo.
Dotyczą głównie poprawy istniejącej nawierzchni bądź zamiany z szutrowej na asfaltową bitumiczną.
W tym roku Lasy Państwowe przekazały prawie milion złotych na remonty dróg w powiecie braniewskim.
W ostatnim czasie zmodernizowano odcinki od S22 do Żelaznej Góry oraz Dąbrowa – Chruściel.
Autor: J. Sulecki
Redakcja: K. Ośko






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







