Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pomóż zwierzakom przetrwać zimę. Wesprzyj naszą akcję

Pod hasłem „Zima z pupilem” Radio Olsztyn organizuje jesienno-zimową zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Czekamy na Was już w czwartek 18 listopada w hipermarkecie Auchan w Olsztynie.

Do zbiórki włączyły się olsztyńskie hotele i instytucje, ale pomóc może również każdy z nas. Jak podkreśla Aldona Zakrzewska kierująca schroniskiem w Iławie, do którego trafią dary, potrzeby są ogromne.

00:00 / 00:00

Radio Olsztyn liczy na wsparcie nie tylko słuchaczy, ale wszystkich osób, którym na sercu leży los bezdomnych zwierząt. Wierzymy, że nie pozostaniecie obojętni wobec tych, których los skazał na brak domu i miłości i przy okazji zakupów pomyślicie również o zwierzakach.

Czekamy 18 listopada od godziny 9 do 17 w hipermarkecie Auchan przy al. Sikorskiego w Olsztynie.

W tym roku zebrane dary trafią do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Iławie. Okażcie serce, weźcie udział w zbiórce, a my w podziękowaniu przekażemy nasze radiowe gadżety.

Redakcja: I. Szpakowska/K.Piasecka/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, Akcja, zbiórka, video
Jest umowa na stację. Wciąż nie wiadomo, co z umową na nowy dworzec PKP w Olsztynie

Jest umowa na przebudowę stacji Olsztyn-Główny. Nowa stacja ma być znacznie wygodniejsza dla podróżnych i bezpieczniejsza. Stąd bardzo szeroki zakres modernizacji. PKP PLK podpisały ją z...

Zamknij
RadioOlsztynTV