Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Polmlek Lidzbark Warmiński wygrał. Debiut… 10-latki!

Jeszcze niedawno Natalia Bogdanowicz (trzecia od lewej) debiutowała w kategorii skrzatów. Teraz przyszedł czas na walkę z seniorkami. Fot. archiwum tswarmia.pl

Zaledwie… 10-letnia Natalia Bogdanowicz zadebiutowała w meczu ekstraklasy tenisistek stołowych! Wprawdzie zawodniczka Polmleku Lidzbark Warmiński swój pojedynek przegrała, ale jej szkoleniowiec jest pewny, że już niedługo będzie zwyciężać.

W całym meczu lidzbarczanki zwyciężyły z Halsem Warszawa 3:1. Wszystkie oczy były jednak zwrócone na genialną 10-latkę, która mierzyła się z uznaną w kraju Natalią Bąk – starszą od siebie o… 18 lat, byłą brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorek. Trener Polmleku Zbyszek Pietkiewicz porażką swojej najmłodszej podopiecznej szczególnie się nie przejął, ponieważ uważa, że czeka ją świetlana przyszłość.

Natalia jest wyjątkową osobą. Jest zaangażowana, sumienna, pracowita i robi w tak szybkim czasie postępy, że zdecydowałem się na jej debiut w ekstraklasie.

– powiedział Radiu Olsztyn Zbyszek Pietkiewicz.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego ze Zbyszkiem Pietkiewiczem.

Teraz zawodniczki ekstraklasy tenisistek stołowych czeka prawie dwumiesięczna przerwa w rozgrywkach. Polmlek Lidzbark Warmiński spędzi ją na piątym miejscu w tabeli.

 

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Zbyszek Pietkiewicz, Polmlek Lidzbark Warmiński
W meczu na szczycie górą Dekorglass

Za tenisistami z Warmii i Mazur - znakomita, 10. kolejka LOTTO Superligi. Ostródzkie Morliny wywiozły cenne punkty z Bytomia, a Dekorglass Działdowo rozbił aktualnych mistrzów Polski...

Zamknij
RadioOlsztynTV