Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Polmlek Lidzbark Warmiński i Dekorglass Działdowo przygotowują się do startu sezonu

fot. A. Frankowski

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo przygotowują się do sezonu w superlidze.

– Zmiany są niewielkie – mówi prezes działdowskiej drużyny, Ferdynand Chojnowski:

Zawodnicy nie są obecnie zgrupowani razem, ale cały czas coś się dzieje. Myślę, że będą przygotowani i dobrze rozpoczniemy rozgrywki. Już w drugiej kolejce gramy z Bogorią Grodzisk Mazowiecki, zawodnicy muszą być dobrze przygotowani, aby korzystnie się zaprezentować.

00:00 / 00:00

Do sezonu przygotowują się także zawodniczki wicemistrzyń Polski – Polmleku Lidzbark Warmiński. W przerwie międzysezonowej w składzie nastąpiła jedna zmiana.

O szczegółach mówi trener zawodniczek z Lidzbarka Warmińskiego – Zbyszek Pietkiewicz:

Już jesteśmy po ogłoszeniu składu w Ekstraklasie kobiet. Jestem mile zaskoczony, wiele drużyn się wzmocniło. W składach znalazły się m.in. zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych, Japonii czy Chin. Wejście do fazy play-off dla Polmleku to będzie nie lada zadanie, zwłaszcza że odeszła od nas Daria Trigolos, jednak to było już wcześniej planowane. W jej miejsce przychodzi bardzo młoda zawodniczka – Ola Michalak. Współpracowałem z nią, jak była w kadrze Polski, znam ją bardzo dobrze. (…) Ten skład nie gwarantuje miejsca w pierwszej czwórce, ale daje możliwość mocnej rywalizacji.

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Piasecka/P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Dekorglass Działdowo
Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo wicemistrzami Polski

W finale Superligi Dekorglass Działdowo przegrał w Gdańsku z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki 0:3. Tenisiści stołowi Dartom Bogorii z  Grodziska Mazowieckiego po raz siódmy zdobyli tytuł...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV