Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Politycy PiS kontynuują objazd kraju. Dziś spotkanie w Kętrzynie

Panorama Kętrzyna

Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują objazd kraju podczas którego spotykają się z jego mieszkańcami. Nasz region odwiedzi poseł Marcin Horała, który spotka się m.in. z mieszkańcami Kętrzyna. 

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Wrocław. Wicepremier Beata Szydło – Skarżysko-Kamienną w województwie świętokrzyskim oraz Bochnię w województwie małopolskim. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk uda się do Oświęcimia w województwie małopolskim, natomiast marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotka się z mieszkańcami Ryk i Rejowca Fabrycznego w Lubelskiem. W terenie będą też inni politycy Prawa i Sprawiedliwości.

Na Warmii i Mazurach dziś zaplanowano dwa spotkania z posłem Marcinem Horałą. O 13.00 w restauracji Aria w Ketrzynie i o 16.00 w gminnym ośrodku kultury w Pozezdrzu. Spotkania stanowią kontynuację, ogłoszonego w kwietniu przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, objazdu kraju pod hasłem „Polska jest jedna”. Ich szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie internetowej ugrupowania.

 

Autor: L. Tekielski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, Marcin Horała, restauracja Aria
Radni sejmiku województwa o obniżeniu pensji dla samorządowców. „W naszej pracy nie liczą się tylko pieniądze”

Gośćmi Andrzeja Piedziewicza w Porannych Pytaniach byli radni sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego: Bożenna Ulewicz z Prawa i Sprawiedliwości oraz Marek Szter z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Parlament prawdopodobnie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV