Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci z Olsztyna otrzymali Złote Blachy

młodszy inspektor Piotr Zabuski prezentuje wyróżnienie ,,Złote Blachy 2015″. Fot. Łukasz Węglewski

Koalicja Antypiracka wręczyła „Złote Blachy 2015”. To wyróżnienie dla jednostek policyjnych walczących z naruszeniami własności intelektualnej, a w tym roku otrzymały je jednostki z Olsztyna, Katowic, Gliwic, Opola i Namysłowa. Za koordynację działań nagrodzono także Komendę Główną Policji w Warszawie.

Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, młodszy inspektor Piotr Zabuski, który odebrał w imieniu swojej jednostki wyróżnienie za całokształt działań podkreślił, że jest to uhonorowani e wszystkich policjantów z Warmii i Mazur. Przyznał, że walka z piractwem nie ma końca, ale da się też zauważyć pozytywne zmiany.

00:00 / 00:00

Handel nielegalnymi treściami na nośnikach fizycznych jest już rzadkością, a policja dostosowuje się do nowych wyzwań – podkreślał w imieniu Koalicji Antypirackiej adwokat Marek Staszewski.

00:00 / 00:00

Młodszy inspektor Piotr Zabuski będzie jutro (18 grudnia) gościem Porannych Pytań Radia Olsztyn o godz. 8.15

(iar/kan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, Złote Blachy 2015
Bohaterskie zachowanie uratowało życie kierowcy

Na drodze pod Ostródą, w pobliżu Boguszewa 32-latek uratował życie kierowcy, którego samochód uderzył w drzewo. Wyciągnął go z auta, a chwilę potem stanęło ono w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV