Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja znalazła samochód bandytów, którzy napadli na właściciela kantoru w Piszu

Tym samochodem uciekli bandyci, którzy w Piszu okradli właściciela kantoru

Policja znalazła samochód, którym poruszali się sprawcy wczorajszego napadu na właściciela kantoru wymiany walut w Piszu.

Funkcjonariusze zostali dziś poinformowani przez anonimowego świadka, że auto nie wyjechało z miasta. Dotarli do zielonego volkswagena passata i od razu zajęli się nim technicy kryminalistyki, którzy przeprowadzili oględziny samochodu. Potem auto trafiło na policyjny parking – poinformował rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie podkomisarz Krzysztof Wasyńczuk.

Bandyci są nadal poszukiwani. Do napadu doszło w piątek około 17 na ulicy Rybackiej.  Trzej zamaskowani mężczyźni zabrali właścicielowi kantoru plecak z pieniędzmi. Mężczyzna kilka razy strzelił z własnej broni do auta, którym uciekali i wybił tylną szybę. O szczegółach informowała sierżant sztabowy Rafał Jackowski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

00:00 / 00:00

Osoby, które mogą pomoc w śledztwie policja prosi o kontakt pod numerami (87) 42 54 200 lub 997. Wiadomości można też przekazywać mailowo komendant@pisz.ol.gov.pl


Autor: J.Golon/K.Kantor/A.Piedziewicz/W.Chromy
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, napad, kantor
Zderzeni busa i osobówki na trasie Olsztyn-Szczytno

Przed południem w Kośnie na trasie krajowej numer 53 Olsztyn-Szczytno zderzyły się dwa samochody: bus i auto osobowe. Jednym z nich podróżowało dwoje dzieci. Nikomu nic...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV