Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja zatrzymała mężczyzn znęcających się nad rodzinami

Fot. policja

Policjanci z Ostródy zatrzymali pijanego mężczyznę, który zaatakował swojego ojca.

Okazało się, że tak agresywne zachowania zdarzały się 30-latkowi już wcześniej. Karola K. obowiązywał sądowy zakaz zbliżania się do rodziców, jednak mężczyzna się do niego nie stosował.

Podobnie zakończyła się historia 38-latka, który znęcał się nad swoim 76-letnim ojcem. Jak ustalili policjanci, starszy mężczyzna od kilku lat znosił ciągłe upokorzenia, groźby i wyzwiska. Policjanci z Ostródy interweniowali, ponieważ 38-latek wszedł do pokoju ojca i zaczął go bić młotkiem po głowie.

Dozór policyjny, natychmiastowe opuszczenie wspólnego mieszkania oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi – taka jest decyzja prokuratora w sprawie dwóch mężczyzn z gminy Łukta, którzy znęcali się nad swoimi żonami. 62 oraz 36-latek będąc pod wpływem alkoholu zastraszali, wyzywali i bili swoje partnerki. Teraz mężczyźni będą tłumaczyć się przed sądem. Może im grozić kara nawet do 5ciu lat więzienia. (pswin/bsc)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w znęcanie się
Mieszkaniec Elbląga aresztowany za znęcanie nad rodziną

Na 3 miesiące aresztowano 39-latka z Elbląga, który znęcał się nad żoną i dwójką dzieci. Mężczyzna często pił alkohol i robił w domu awantury. Wtedy groził...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV