Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja zatrzymała recydywistę. Poszukiwania trwały od roku

Brygada antyterrorystyczna zatrzymała 38-letniego Marcina K. poszukiwanego  m.in. za pobicia i oszustwa. Kompletnie zaskoczonego mężczyznę  ujęto w jednym z pensjonatów na terenie powiatu bartoszyckiego.

Marcin K. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od roku, rozesłano za nim  dwa listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach. W przeszłości był m.in. notowany za pobicia, oszustwa, uszkodzenia ciała, za kratkami spędził 10 lat.

Dodatkowo funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie ustalili, że mieszkaniec Bartoszyc działał w warunkach recydywy tzn., że w ciągu 5 lat po odbyciu kary za popełnione przestępstwa, ponownie wszedł w konflikt z prawem,  2-krotnie pobił innych mężczyzn.

Mężczyzna został zatrzymany w jednym z pensjonatów na terenie powiatu bartoszyckiego, i jak ujawnili funkcjonariusze był kompletnie zaskoczony. Pomoc antyterrorystów była niezbędna gdyż istniało podejrzenie, że mężczyzna może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia. W trakcie kontroli osobistej zatrzymanego, policjanci zabezpieczyli także woreczek strunowy z białym proszkiem. Po użyciu testera okazało się, że to amfetamina.

Fot. Policja

Autor: KWP Olsztyn
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pobicie, antyterroryści, zatrzymanie
Wręczali odblaski, ale i mandaty. Policja prowadzi akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Policjanci ruchu drogowego z węgorzewskiej oraz nowomiejskiej komendy kolejny raz przeprowadzili działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Wręczali odblaski, aby piesi, rowerzyści i motorowerzyści byli bardziej widoczni...

Zamknij
RadioOlsztynTV