Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja zatrzymała pedofila. Próbował uwodzić dziewczynki

Fot. KWP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci zatrzymali w Warszawie pedofila. 33-letni mieszkaniec Podlasia, przez Internet, składał propozycje obcowania płciowego dziewczynkom w wieku poniżej 15 lat.

Rzecznik warmińsko-mazurskiej policji aspirant Tomasz Markowski opowiedział, jak doszło do namierzenia i zatrzymania mężczyzny.

Do policjantów zgłosiła się matka nastolatki z informacją, że z jej córką kontaktuje się starszy od niej mężczyzna i składa jej propozycje seksualne. Jak ustalili funkcjonariusze, 33-latek od pewnego czasu korespondował w ten sposób z czterema małoletnimi dziewczynkami z Warmii i Mazur, które nakłaniał do nawiązania kontaktu. Mieszkańca Podlasia zatrzymano w Warszawie. W mieszkaniu podejrzanego policjanci zabezpieczyli nośniki danych, którymi miał się posługiwać.

00:00 / 00:00

Ich zawartość zostanie dokładnie przeanalizowana.

33-latek usłyszał zarzuty składania małoletnim poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej oraz przechowywania i posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Grozi mu do 5 lat więzienia. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostródzie.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski/akt.tek

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pedofil, nastolatka
Prezent zamiast mandatu? Takie rzeczy tylko w mikołajki

Policjanci z Komedy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie podczas patroli drogowych wręczali kierowcom w poniedziałek prezenty - oczywiście związane z bezpieczeństwem na drodze. Jak powiedział nam sierż....

Zamknij
RadioOlsztynTV