DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Podział punktów przy alei Piłsudskiego. Stomil zremisował z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Stomil Olsztyn zremisował u siebie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:1 w 13. kolejce Fortuna 1. Ligi.

Wynik spotkania otworzył w 48 minucie pomocnik gości Martin Mikovic. Stomil odpowiedział w 63 minucie – dośrodkowanie Janusza Bucholca wykorzystał Szymon Sobczak.

Posłuchajmy co po meczu powiedział zawodnik „Biało-Niebieskich” – Waldemar Gancarczyk.

00:00 / 00:00

Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Wiktor Biedrzycki, Rafał Remisz, Jakub Mosakowski – Maciej Pałaszewski, Waldemar Gancarczyk – Mateusz Gancarczyk (86 Oktawian Skrzecz), Grzegorz Lech (75 Mateusz Cetnarski), Artur Siemaszko (61 Eric Molloy) – Szymon Sobczak.

Bruk-Bet: Karol Dybowski – Paweł Oleksy, Przemysław Szarek, Artem Putiwcew, Martin Miković – Vlastimir Jovanović, Piotr Wlazło – Ernest Terpiłowski, Florin Purece, Jacek Kiełb – Matej Jelić (46 Roman Gergel).

Podopieczni Piotra Zajączkowskiego zajmują czwarte miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi.

Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Stomil Olsztyn
„To będzie trudny mecz”. Stomil Olsztyn zagra przed własną publicznością z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Przed olsztyńskim Stomilem kolejny bardzo trudny mecz w Fortuna 1. lidze. Biało - niebiescy, po wyjazdowej porażce z Olimpią Grudziądz, podejmą dziś Bruk Bet Termalicę Nieciecza....