DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro

Podium polskiej czwórki kajakarek w Pucharze Świata

Polska czwórka kajakarek, z reprezentantką z naszego regionu, podczas Pucharu Świata w węgierskim Szeged zajęła drugie miejsce w wyścigu na 500 metrów.

Anna Puławska z Mrągowa, a także Karolina Naja, Adrianna Kąkol i Dominika Putto o 0,34 sekundy przegrały z Niemkami. – Trener powiedział nam, że mamy pojechać swój wyścig i sprawdzić, na ile jesteśmy gotowe. Sprawdziłyśmy, na co nas stać w tym momencie i jesteśmy bardzo optymistycznie nastawione na nadchodzący sezon – powiedziała Anna Puławska.

Z kolei Jakub Stepun i Przemysław Korsak z Silvanta Elbląg, którzy w środę wywalczyli kwalifikację olimpijską, uplasowali się na 7. pozycji w K2 na 500 metrów.