Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pobiły młodego mężczyznę za to, że źle mówił o ich koleżance. Kłopoty agresywnych nastolatek spod Ostródy

Dwie nastolatki z gminy Ostróda pobiły 20-latka, bo miał się źle mówić o ich koleżance. Do napaści doszło przed jednym z ostródzkich sklepów.

Agresywne 17 i 16-latka przyznały się do pobicia. O szczegółach zdarzenia opowiada młodsza aspirant Anna Karczewska z ostródzkiej policji.

Przed sklepem nastolatki spotkały znanego sobie 20-latka. Po krótkiej wymianie zdań nagle zaatakowały młodego mężczyznę bijąc go po całym ciele. Ktoś wezwał policję. 17-latka i jej o rok młodsza koleżanka zostały zatrzymane i przesłuchane. Obie przyznały się do zarzucanych im czynów. Tłumaczyły, że zaatakowany 20-latka by dać mu nauczkę, bo źle się wypowiadał na temat ich wspólnej koleżanki.

17-latka usłyszała zarzut pobicia i przed sądem odpowie już jako osoba dorosła. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą młodszej z dziewcząt zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pobicie, Ostróda
Znamy termin referendum ws. odwołania burmistrza Ostródy. To pierwsze w tej kadencji samorządu referendum. Są zapowiedzi kolejnych

29 marca odbędzie się referendum w sprawie odwołania burmistrza Ostródy - ogłosił komisarz wyborczy w Elblągu. Postanowienie w sprawie wyznaczenia takiego terminu referendum zostało opublikowane w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV