Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -5 °C pogoda dziś
JUTRO: -3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Po serii spotkań u siebie Stomil czeka wyjazd do Opola. „Wiemy, jak Odra lubi grać, mamy plan na ten mecz”

Fot. A. Szczepański

1-ligowy Stomil zakończył serię pojedynków przed własną publicznością. Olsztynianie są od siedmiu spotkań z rzędu niepokonani i chcą podtrzymać tę passę w pierwszym od prawie pół roku pojedynku wyjazdowym.

W sobotę biało – niebiescy zmierzą się z Odrą Opole. Kapitan drużyny – Janusz Bucholc – wraca do gry po pauzie za żółte kartki. Jak mówi, po udanej batalii w domu, przyszedł czas na przywożenie punktów z obcych stadionów:

Będzie to dla nas coś nowego. Nowy Stomil zafunkcjonował na naszym stadionie, teraz czeka nas wyjazd. Musimy podejść do tego z chłodną głową. Informacje o sponsorze, który miałby przejąć klub są fantastyczne dla całego naszego środowiska, jednak nie dadzą nam punktów. Boisko zweryfikuje wszystko, tam trzeba myśleć tylko o zadaniach, jakie mamy do wykonania. Cieszy jednak fakt, że Stomil zaczyna funkcjonować. W tej lidze nie ma łatwych meczów, wszystko trzeba wybiegać i wywiązać się ze swoich założeń. Wiemy, jak Odra Opole lubi grać w ataku pozycyjnym. Mamy plan na ten mecz i musimy go wykonać.

00:00 / 00:00

Mecz Odra – Stomil jutro w Opolu o godzinie 17.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Janusz Bucholc
Coraz bliżej porozumienia miasta z prywatnym inwestorem w sprawie Stomilu Olsztyn? W ciągu kilku dni mamy poznać szczegóły

Czy to już ostatnia prosta w negocjacjach władz Olsztyna z prywatnym inwestorem w sprawie Stomilu Olsztyn? Nieoficjalne źródła potwierdzają to, choć oficjalnie nikt tego nie ogłosił....

Zamknij
RadioOlsztynTV