Po łupy przez strych
Przez dziurę w suficie, 17-latek spod Szczytna włamał się do jednego z mieszkań.
Chłopak przebił się do mieszkania ze strychu. Nie mógł jednak wrócić tą samą drogą, więc wyłamał drzwi i uciekł z telewizorem, dekoderem, kompletem wkrętów i prześcieradłami.
Okradziona właścicielka mieszkania oszacowała straty na prawie 600 złotych. 17-latek wpadł kilka godzin po włamaniu. Skradziony sprzęt wrócił do właścicielki.
Młody włamywacz będzie odpowiadał przed sądem, tak jak osoba dorosła. Grozi mu do 10 lat więzienia. (kwp/wchr/łw)























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


