DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Piłkarska 2. liga. Stomil remisuje, Olimpia przegrywa

Podziałem punktów zakończył się mecz 32. kolejki 2. ligi między Hutnikiem Kraków a Stomilem Olsztyn. Biało-Niebiescy zremisowali 1:1.

Stomil Olsztyn

Prowadzenie olsztyńskiej drużynie dał Piotr Kurbiel w 48. minucie wykorzystując rzut karny. Wyrównał Dawid Kubiowicz 17 minut później.

„Szanujemy ten punkt” – przyznał po meczu szkoleniowiec Stomilu Szymon Grabowski.

00:00 / 00:00

Bartłomiej Bobla – trener Hutnika podkreśla, że remis jest wynikiem sprawiedliwym.

Drugi reprezentant Warmii i Mazur w piłkarskiej 2. lidze niestety na tarczy.

Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg przegrała w Warszawie z Polonią 0:2. Oznacza to, że elblążanie stracili już matematyczne szanse na strefę barażową o awans do Fortuna 1. ligi. Na dwie kolejki przed końcem mają 7 punktów straty do szóstego miejsca. Stomil plasuje się na 3.  miejscu i ma 3 oczka straty do drugiej Kotwicy Kołobrzeg.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Stomilanki wygrały I ligę. „Dziewczyny pokazały, że mamy determinacje”

Zwycięstwem z Marcusem Gdynia 3:0 olsztyńskie Stomilanki zakończyły sezon 1. ligi. Do rozegrania została co prawda jeszcze jedna kolejka, ale w niej zespół ze stolicy Warmii...