Pijani rodzice „opiekowali się” 2,5-letnim dzieckiem
Sprawą 2,5-letniego chłopca, którym „opiekowali” się pijani rodzice, zajmie się sąd rodzinny. Policjantów powiadomili świadkowie.
– Funkcjonariusze zostali wezwani do mieszkania niedaleko Olsztyna – relacjonowała sierż. Marta Walczak z olsztyńskiej policji.
W mieszkaniu policjanci zastali 46-letnią matkę oraz 54-letniego ojca, którzy przyznali się, że pili alkohol. Oboje rodzice mieli ponad 2 promile alkoholu, a w mieszkaniu znajdowało się jeszcze 2,5-letnie dziecko, które było pod ich opieką. Na miejsce przyjechał członek rodziny, któremu przekazano opiekę nad chłopcem, do czasu wytrzeźwienia pijanych opiekunów. Funkcjonariusze przygotowali odpowiednią dokumentację, a dalszym losem rodziców zajmie się sąd rodzinny.
Policjanci podkreślają, że opiekunowie dzieci mają obowiązek zachować trzeźwość.
Autor: J. Golon
Redakcja: K. Ośko








![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



















