Pierwszoligowy Stomil Olsztyn w strefie spadkowej
Polski Związek Piłki Nożnej przyznał klubowi jeden ujemny punkt za zaległości finansowe.
– Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN odjęła nam punkt za niespełnienie kryterium F-09 podręcznika licencyjnego. Oznacza to, że klub miał zaległości finansowe wobec piłkarzy i pracowników – wyjaśnia Aleksander Chodźko, rzecznik prasowy Biało-niebieskich
Teraz klub ma 5 dni na odwołanie się od decyzji. Władze zapowiadają, że skorzystają z tego prawa. Zaległości klubu szacuje się na 172 tysiące złotych.
Autor/redakcja: K. Piasecka
















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











![Stomil na dłużej z głównym sponsorem! [rozmowa z prezesem klubu]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/uploads/2018/01/20180114_2000291.jpg)